Váš prohlížeč je příliš staroučký pro rande s moderním webem. Prosím aktualizujte na novější. Jak na to?

Pomáháme rádi


Andělská aukce pro ARPIDU

Naše skupina KUBOUŠEK pravidelně podporuje centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením ARPIDA prostřednictvím charitativní andělské aukce. Je pro nás radost být každý předvánoční čas součástí této krásné akce. Vybrat si jako patron jeden z obrazů arteterapeutického ateliéru centra, dražit, dražit a nakonec také vydražit!

Webové stránky Andělské aukce
Dejme dětem šanci

Ne všichni máme v životě stejnou startovací pozici… proto jsme se rozhodli podpořit projekty společnosti DEJME ŠANCI DĚTEM, které se zaměřují na přípravu a vstup dětí a mladých lidí z dětských domovů do samostatného života. Nemají to vůbec jednoduché, tak proč jim to alespoň trochu neulehčit.

Webové stránky projektu Dejme dětem šanci
Arny petráček

Arnošt Petráček je handicapovaný kluk, který naštěstí nad svým osudem nezlomil hůl. Rozhodl se bojovat – nejen sám se sebou, ale také se svými soupeři na paralympiádě v Riu de Janeiru, kde v závodě na 50m znak zvítězil!

Ostatně takových sportovních soubojů má za sebou víc, jak se můžete dočíst na jeho stránkách. Arny je nadšený plavec a úspěšný reprezentant ČR v plavání handicapovaných.

Když Arnošta lépe poznáte, nejde jinak než se stát jeho fanouškem i podporovatelem!

Webové stránky Arnošta Petráčka
FOD - Klokánek v Dolním Benešově

Kdo by neznal smutné příběhy některých dětí, které se dostaly do těžké životní situace a našly rychlou pomoc a podporu v Klokáncích založených Fondem ohrožených dětí. I my je známe a proto jsme se rozhodli podpořit je ve spolupráci se společností A-B HELP příspěvkem na nákup minibusu, aby mohly bezpečně cestovat do školy, jezdit s „klokaními“ rodiči nakupovat nebo na výlety.

Webové stránky projektu Klokánek
Daruj hračku

Společnost Tango zaměstnává handicapované manažery (většinou na vozíčcích), kteří se vrátili do běžného pracovního života, aby sami mohli pomáhat dál v rámci projektů Daruj hračku (ve prospěch dětí a lidí s různými handicapy) a Človíčkování (pomoc postavit se handicapovaným zpět na "vlastní nohy"). Mají za sebou už 20 let činnosti, obdarovali více jak 42 tisíc dětí ze 136 domovů a ústavů, obdrželi několikrát Cenu-Ď jako dobrodinci v oblasti charity. A my jsme rádi, že je v jejich užitečné práci můžeme podporovat.

Webové stránky projektu Daruj hračku

Několik zajímavých čísel